Sık Sorulan Sorular

  • satmaksa.com üye olmak ücretlimi?

satmaksa.com sitemiz tamamen ücretsizdir.

  • Siteye nasıl üye olurum?

Sitemize üye olmak için satmaksa.com Anasayfasında bulunan Kayıt ol kısmına tıklayıp açılan sayfadaki bilgileri doldurduktan sonra üye olabilirsiniz.

  • Şifremi unuttum. Nasıl giriş yapabilirim?

​​​​​​​satmaksa.com sitemize üye olduktan sonra şifrenizi unuttunuz giriş yapamıyorsanız.Anasayfada bulununan Giriş yap kısmına geldikten sonra Şifremi unuttum kısmına tıklayıp daha önceden kayıt olduğunuz mail adresinizi yazmanız yeterlidir.Daha sonra mailize gelen linke tıklayıp yeni şifre oluşturarak giriş yapabilirsiniz.

  • Nasıl ilan verebilirim?

​​​​​​​satmaksa.com"da ilan vermek için siteye kayıt olup giriş yaptıktan sonra Anasayfada bulunan Ücretsiz ilan ver butonuna tıklayınız, sattığınız ürün ile ilgili kategoriyi seçmeniz ve çıkan sayfada bulunan kısımları doldurup resimleride ekledikten sonra ilan yayınla demeniz yeterlidir.İlanınız tarafımızca onaylandıktan sonra  sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır.

  • ilan verme kuralları nelerdir?

​​​​​​​satmaksa.com sitemizde İlan verme kuralları adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Mağaza nasıl açabilirim?

satmaksa.com"da mağaza açmak için siteye kayıt olup giriş yaptıktan sonra Anasayfada adınızın bulunduğu yere geldiğinizde Mağaza oluştur kısmına tıklayıp mağaza açabilirsiniz.

  • Mağaza ile normal hesap arasındaki fark nedir?

​​​​​​​satmaksa.com"da mağaza ile normal hesap arasındaki fark normal hesap ilanı koyar fakat isminize tıklayıp diğer sattığınız ilanları göremez tek tek aratması gerekir.Mağaza fark ise firma ismi olarak örnek www.satmaksa.com/firma ismi şeklinde sayfa açılır ve her sattığınız ilanı firma isminize tıklayıp tüm ilanlarınızı görebilirler.Mağazınızı bilgilerinizi ve profil resmi banner gibi yerlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

 

​​​​​​​